Zakończenie kursów i pożegnanie Amelie

W czwartek zakończyliśmy sezon 2016/17 w naszym towarzystwie. Kursanci z czterech grup i różnych poziomów zaawansowania językowego otrzymali dyplomy. W tegorocznej edycji kursów poznawaliśmy esperanto w międzynarodowym gronie. Wspólnie uczyły się osoby z Polski, Gruzji i Niemiec.

Pożegnaliśmy również Amelie Chartier, naszą wolontariuszkę, która przyjechała do nas w ramach Wolontariatu Europejskiego EVS. W ciągu ostatnich miesięcy włożyła w pracę dla towarzystwa dużo serca, czasu i zaangażowania. Podczas oficjalnego pożegnania nasze towarzystwo dostało od Amelie wyjątkowy prezent – zbiór zdjęć wykonanych podczas trwania wolontariatu. Klubowicze także podarowali Amelie różne pamiątki.

Podczas spotkania panowała miła atmosfera. Cieszyliśmy się dobrą pogodą, pysznym ciastem i przeróżnymi potrawami i napitkami. My, nauczyciele: Nina Pietuchowska, Przemysław Wierzbowski i Iwona Zalewska, pragniemy gorąco podziękować wszystkim za waszą ciężką pracę. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy widzimy wasze postępy w nauce esperanta. Serdecznie dziękujemy!

Na zdjęciu najmłodsza uczestniczka tegorocznych kursów esperanta – Karolina. Fot. Andrzej Kondraciuk

Dodaj komentarz