Reta Edukado Nun w Đurđevac

Pierwsze spotkanie projektu partnerskiego Erasmus+ Reta Edukado Nun poświęcone będzie m.in. tematyce cyfrowego przetwarzania dokumentów, sprawnej archiwizacji oraz publikowania książek w wysokiej jakości. Spotkanie odbędzie się w Đurđevcu w Chorwacji w dniach 12-16 sierpnia 2021 r., a jego gospodarzem będzie Dokumenta Esperanto-Centro, a relację ze spotkania będzie można zobaczyć online.

————

Wydarzenie na Facebooku.

Zajmujesz się edukacją dorosłych? Chcesz pogłębić wiedzę dotyczącą nauczania online i wykorzystywać ją w praktyce? Znasz dobrze język esperanto? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w projekcie.

Reta Edukado Nun to projekt unijny dotyczący szeroko rozumianej edukacji i nauczania online realizowany przez organizacje esperanckie z Chorwacji, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch i Polski.

Celem projektu jest podniesienie jakości działań edukacji dla osób dorosłych oraz wymiana dobrych praktyk pomiędzy organizacjami biorącymi udział w projekcie. Chcemy zaangażować większą liczbę osób w edukacyjne przedsięwzięcia internetowe. W ramach projektu zostaną stworzone materiały przeznaczone do nauczania online dostępne do wykorzystania podczas działań edukacyjnych w innych organizacjach. Projekt usprawni transfer wiedzy w ramach każdej organizacji, a finalnie umożliwi nawiązanie nowych partnerstw pomiędzy organizacjami zajmującymi się edukacją dorosłych.

Dodaj komentarz